Атестація педагогів

Відповідно до типового Положення про атестацію педагогічних працівників 30 березня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії І рівня Мирненської загальноосвітньої школи Вороньківської сільської ради.

      У 2020/2021 навчальному році атестацію проходили  7 педагогічних працівників:

  • Вовк Тетяна Петрівна, учитель англійської мови, яка атестувалась на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель».

  • Грабина Ніна Григорівна, учитель математики, яка атестувалась на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

  • Панфіленко Наталія Вікторівна, учитель української мови і літератури, зарубіжної літератури, яка атестувалась на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель».

  • Сулима Наталія Василівна, учитель історії, природознавства, біології, яка атестувалась на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії».

  • Пухальська Ольга Іллівна, практичний психолог, яка атестувалась на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

  • Яременко Лідія Андріївна, провідний бібліотекар, яка атестувалась на відповідність раніше займаній посаді «провідного бібліотекаря».

  • Слюсаренко Наталія Андріївна, вихователь Мирненського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Казка», яка атестувалась на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

       Атестація педагогічних працівників нашої школи у 2020/2021 навчальному році, як і в попередні роки, здійснювалася на основі комплексної оцінки рівня кваліфікації педагогічної майстерності, результатів їхньої педагогічної діяльності шляхом проведення контрольних робіт, відвідування уроків, позакласних заходів. Педагогічні працівники: Вовк Т.П., Грабина Н.Г., Панфіленко Н.В.,  Пухальська О.І.,  Яременко Л.А.,    Сулима Н.В., Слюсаренко Н.А.  цікаво, творчо і змістовно, на основі мультимедійних портфоліо, представили систему своєї роботи, продемонструвавши високий рівень професійної компетентності. Педагоги ділилися  своїми знахідками, методичними доробками, знайомили інших з технологією власного досвіду.

      Для того, щоб наші вихованці досягли успіху, ми – педагоги ніколи не повинні зупинятися на досягнутому, постійно бути в творчому пошуку, займатися самовдосконаленням. Адже за нами покоління життєздатних, свідомих та творчих людей – наше майбутнє, майбутнє України. Саме тому, хочеться привітати всіх наших учителів, які блискуче презентували свої творчі звіти, і побажати їм натхнення і подальших творчих успіхів!

 Заступник директора з навчально-виховної роботи Орловська Л.Р.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Обговорення закрито.