Досягнення 2013-2014 н.р.

Олімпіади

Біологія                   Лупан Юлія, 10 кл.                   І місце

Українська мова     Лупан Юлія, 10 кл.                 І місце

Історія                     Лупан Юлія, 10 кл.                   І місце

                                Прилепа Валентина, 9 кл.       ІІ місце

Світова література   Піріді Олена, 11 кл.           ІІ місце

                                   Данько Альона, 7 кл.       ІІІ місце

       Фізика                      Зубчук Анастасія, 9 кл.         ІІІ місце

Російська мова         Лупан Ірина, 10 кл.                ІІІ місце

Правознавство      Вікторова Катерина, 10 кл.        ІІ місце

                                          Лупан Ірина, 10 кл.             ІІІ місце

                                          Піріді Олена, 10 кл.             ІІІ місце

Хімія                       Гнатюк Марина, 7 кл.               ІІІ місце

                                          Наконечна Марія, 10 кл.    ІІІ місце

          Іноземна мова          Зубчук Анастасія, 9 кл.         ІІІ місце

Трудове навчання

(технічні види праці)Лазоренко Євгеній, 9 кл.         ІІ місце

 

ІІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ  ОЛІМПІАДИ  з  біології

Лупан   Юлія        ІІ місце

 

МАН

Географія      Наконечна Марія, 10 кл. (вч. Білецька Ю.М.) – переможець І етапу

 

 

Конкурси

Літературний конкурс ім. П.П. Чубинського

Лупан Юлія, учениця 10 кл. (вч. Лупан Н.М.) – переможець конкурсу;

Зленко Василина, учениця 5 кл. (вч. Грушецька О.І.) – лауреат конкурсу;

Орловська Надія, учениця 5 кл. (вч. Грушецька О.І.) – відзначена грамотою за майстерне виконання власного твору.

ІІ етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка

Лупан Юлія, учениця 10 кл. (вч. Лупан Н.М.) – І місце

Районний конкурс творів до 200-річчя від лня народження Т.Г. Шевченка “Мій Шевченко”

Лупан Ірина, учениця 10 кл. (вч. Лупан Н.М.) – переможець конкурсу

Районний конкурс творів  ”Афганська війна очима дітей”

Краснопір Артур, учень 10 кл. (кл. кер.Грушецька О.І.) – ІІІ місце

Конкурс-захист екологічних проектів

Наконечна Марія, учениця 10 кл. (вч. Пустовойт Г.Ф., Білецька Ю.М. – диплом “За кращу презентацію”

 

 

Фотоконкурс “Моя Україна”

Номінація «Портрет»

ІІ місце – «Дівчина-весна», Антоненко Анна, 7 клас

 

 Номінація «Експериментальне фото»

І місце – «Київ золотавий», Кубриш Вікторія,  9 клас

 

ІІІ місце – «Крізь далину часу… З глибини віків… І гордо й величаво!..»,Піріді Олена,  11 клас

Номінація «Друзі людини»

І місце – « Магнетизм дитячого погляду»,Собко Марія, 8 клас

 

 Номінація «Пейзаж»

 

ІІ місце – «Карпати – моя любов», Собко Марія, 8 клас

 

ІІІ місце – «Колиска небесних духів», Піріді Олена, 11 клас

 

Номінація «Натюрморт»

І місце – «Грибний велопробіг», Антоненко Анна, 7 клас

 

Номінація «Казкове та комедійне фото»

ІІ місце – «Лісова хатинка», Собко Марія, 8 клас

 

«Підводні  фантазії»

І місце – «Красень підводного світу», Романович Дарія,  9 клас

 

 

 

Районний  етап конкурсу «Новорічний подарунок»

 

І місце – Зленко Василина, учениця 5 класу (декупаж  «Зимовий ранок»)

 

Районний  етап конкурсу «Український сувенір»

 

І місце – Зленко Василина, учениця 5 класу (композиція «Україна наша – як ця повна чаша»)

 

 

 

Районний  етап конкурсу фотографій «Неосяжна моя Україна!»

 

                             Номінація «Архітектурні пам’ятки України»

І місце – Піріді Олена, учениця 11 класу,

 

                                       Номінація «Наші мандри»

 

І місце – Краснопір Артур, учень 10 класу;

 

 

ІІІ місце – Собко Марія, учениця 8 класу.

Номінація «Дива України очима дітей»

 

І місце – Орловська Надія, учениця 5 класу;

 

ІІІ місце – Собко Марія, учениця 8 класу.

 

Номінація «Свята спадщина»

 

І місце – Краснопір Артур, учень 10 класу.

 

Номінація «Перлини малої Батьківщини»

 

 

І місце – Піріді Олена, учениця 11 класу,

ІІ місце – Собко Марія, учениця 8 класу.

 

Районний конкурс «В об’єктиві натураліста» на тему: «Збереження первоцвітів України»

                          Номінація «Фоторобота»

І місце – Лупан Ірина, учениця 10 класу.

                          Номінація «Слайд-шоу»

І місце – учні 7 класу

 

 

 

 

Районний конкурс творів  ”Афганська війна очима дітей”

ІІІ місце – Краснопір Артур, учень 10 кл. (кл. кер.Грушецька О.І.)

 

Конкурс проектів учнівського самоврядування

І місце – Вікторова Катерина, голова Координаційної ради шкільної республіки «ТЕМП», за проект «Ми всі різні, а Україна в нас – одна».

 

Спорт

“Козацький гарт”                                                                                  І місце

Футбол                                                                                                     І місце

Волейбол       (кубок району серед 1999р.н. і менші, хлопці)          ІІ місце

                             першість району       –  дівчата                                ІІ місце

                                                                   – юнаки                                          ІУ місце

Баскетбол  першість району                     – дівчата                                      І місце

                                                            – юнаки                             ІІІ місце

“Олімпійське лелеченя” (район)                                                         ІV місце

 

Обговорення закрито.