Фінал районного конкурсу ім. Павла Чубинського

4 травня 2018 року в Мирненській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся фінальний етап районного літературного конкурсу імені Павла Чубинського. Переможці здійснили захопливу подорож у країну Вишиванку. Зі вступним словом до гостей свята звернулася вчитель української мови та літератури Лупан Наталія Миколаївна.

Із вуст ведучих, Жигадло Дарії та Кузнецової Діани,  гості почули зворушливі й натхненні слова про наші українські святині-обереги: вишиту сорочку та рушник, історія яких  тісно переплетена з долею України. Лупан Н. М. та вчитель інформатики Кузьмінська І. В. підготували відеопрезентацію, продемонструвавши, як усі школи Бориспільщини святкують День Вишиванки, пропагують наші святині, що поєднують душі, серця й Україну. Учні школи під керівництвом учителя початкових класів Сластьон Н. В. та заступника директора з виховної роботи Зленко І. Ю. подарували присутнім пісні: «Барви України», «Червону калину» та «Рушничок».

Також усі подивилися фрагменти унікального фільму «Спадок нації», знятого натхненницею Дня Вишиванки Лесею Воронюк, режисером Олександром Ткачуком та науковим консультантом Олексієм Долею. Цей неперевершений фільм, перекладений п’ятьма мовами, що демонструвався в п’ятнадцяти країнах світу, схвилював глядачів.

Поетеса Ігнатенко Ніна Борисівна, керівник літературної студії «Дебют» Вишенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Костенко Наталія Василівна та  поетеса Сеньківської школи Караджаєва Надія провели для учнів майстер-класи.

 У третій частині конкурсу з вітальними словами до гостей звернулися методист районного методичного кабінету Кузьменко Вікторія Вікторівна та директор школи  Похиль Тарас Ростиславович, які й провели нагородження переможців. Кожен із  нагороджених піднесено читав свої твори. У класі панувала тепла, невимушена атмосфера, бо всіх єднали  творчість, Павло Чубинський і вишиванка.

У фойє школи радувала відвідувачів виставка рушників та вишиванок, яку підготували   Грушецька О. І., Лупан Н. М., Яременко Л. А.  та Жигадло В. В.  Дякуємо Широконіс Руслані та Лазоренко Олександрі за унікальні експонати.

Конкурс-2018 завершено. Ми вдячні всім, хто долучився до свята: адміністрації за організацію фіналу конкурсу  й прийом гостей,  працівникам школи за активну участь у підготовці свята, кухарям – за смачний обід, Якименко А. С. та Грабині Н. Г. – за вишукане обслуговування.

Лупан Наталія Миколаївна,

вчитель української мови та літератури

1

2

4

3

6

5

7

8

9

10

11

13

12

15

14

16

17

18

19

Обговорення закрито.