Юлія Лупан — відмінниця, спортсменка і просто красуня

Найбільших результатів під час навчання у школі, завдяки своїй наполегливій праці, досягла Юлія Лупан, випускниця 2015 року.

img_0024

Вона переможець 11 районних, 2 обласних, призер 4 обласних предметних олімпіад: з  української мови та літератури (вч. Лупан Н.М.), світової літератури (Грушецька О.І.), історії (Бриль Л.М.) та біології (Пустовойт Г.Ф.). Також Юлія має диплом призера олімпіади  ІІІ ступеня  Всеукраїнського рівня з української мови та літератури. Крім того,  Юлія 3 роки поспіль підкорювала олімп обласного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика, двічі ставала бронзовим призером України на Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім.. Т.Г.Шевченка; була переможцем районного літературного конкурсу ім. П.Чубинського, фіналістом обласного етапу поетичного конкурсу «Зерна доброти», нагороджена  дипломом ІІ ступеня за перемогу в конкурсі літературної творчості «Душі потрібна висота». Юлія – активний член збірних команд школи з волейболу, баскетболу, спортивного туризму, ведуча загальношкільних свят.

img_7351

ЛупанГазета “Вісті” про нашу Юлію

Неординарна дівчина, дев’ятикласниця Юля Лупан, навчається на відмінно у Мирненській школі на Бориспільщині. Говорить, що їй цікаво не лише виборювати призові місця, а й захоплює процес навчання, підготовки, пошуків.
Шкільні досягнення Юлі чималі. У цьому навчальному році вона зайняла І місце на обласній олімпіаді з української мови і літератури, з історії України і всесвітньої історії, ІІ місце — з біології, ІІІ місце — з математики, здобула перемогу у конкурсі ім. Тараса Шевченка. На весняних канікулах Юля відстоювала інтереси Київщини на загальнодержавному рівні у місті Запоріжжі з української мови. Там отримала диплом другого ступеня. Очікує на результати всеукраїнського етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Минулого року Юлія здобула перемогу на заключному етапі цього конкурсу. Нагородження відбувалося у травні у столичному театрі імені Івана Франка. Зі сцени було оголошено, що з 1 вересня переможці отримуватимуть президентські стипендії… Закінчується навчальний рік, але стипендії вона так і не бачила… Та Юля не втратила бажання вчитися.
Дівчина вимоглива до себе, багато читає. Її улюблений роман — «Володар Перснів» Толкіна, а з українських письменників любить Ліну Костенко і Михайла Стельмаха. Юля багато часу проводить біля комп’ютера, але перевагу надає книжці. Разом із сестричкою вишиває, плете, дивує рідних своїми кулінарними здібностями. А ще її відвідує муза. Юля пише поезію і прозу на філософську тематику, ліричні твори про кохання, вірність, відданість. Першими критиками є мама, вчителька української мови та літератури, і тато, колишній вчитель трудового навчання, а сьогодні — фермер. Тоді відшліфовані вірші читають друзі.
«Друг — це той, хто завжди зніме сльози із повік», — сказала вона словами із своєї поезії. Друг, на її переконання, це людина, яка помітить негаразди і підтримає в успіху.
— Я маю подругу в школі, спілкуюся по Інтернету з друзями, яких знайшла під час олімпіад і конкурсів. Найближчими для мене є брат і сестра. Хочу бути схожою на старшого брата Віталія, він вчить нас із Іриною цікавитися навчанням і навколишнім світом, — розповідає дівчина.
Юля любить фізкультуру, займається волейболом і баскетболом. «До спорту заохочує тато, говорить, що спорт — це сила, краса, здоров’я, загартування. Спорт дисциплінує», — ділиться дівчина.
«Немає нічого неможливого. Все залежить від тебе самого, — таке гасло у старшокласниці. — Людина може змінити на краще своє життя, свою долю. Треба розвиватися, бути цілеспрямованим. Я завжди прагну вищого результату, чогось досягти у житті, і залишити гарний слід на землі, — розмірковує, — говорю не про високі посади, а духовне зростання.»
Автор: Лариса ГРОМАДСЬКА
Газета “Вісті” №13 від 11.04.2013

 

Сьогодні Юлія – студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Обговорення закрито.