«Година Коду» від Microsoft

3-9 грудня 2018 року в рамках Всесвітнього тижня інформатики  у школах по всьому світу відбудеться «Година Коду»   – щорічна глобальна ініціатива, метою якої є стимулювання дітей та дорослих до вивчення програмування.

«Година Коду» стала популярною у 180 країнах саме через свій унікальний формат, який чудово допомагає відчути себе програмістом. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями дитина за одну годину вчиться писати код, відразу бачить результат своєї роботи і пишається зробленим. Багатьом дітям це допомагає розпалити інтерес до навчання, переконатись, що інформатика є цікавою та творчою, доступною для будь-якого віку, для всіх учнів та розширити світогляд. При цьому усе це абсолютно безкоштовно.

Година Коду проводиться громадською неприбутковою організацією Code.org, яка має на меті поширення інформатики у школах, а також залучення більшої кількості жінок та національних меншин до цієї галузі. Вони зібрали безпрецедентну коаліцію партнерів для проведення Години коду — включно із Microsoft, Apple, Amazon, Boys and Girls Clubs of America та College Board.

Обговорення закрито.