Інноваційні підходи до профорієнтаційної роботи у школі

29 листопада у  Мирненській школі  відбувся семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи з метою розглянути питання методичного супровіду педагогів з питань організації профорієнтаційної роботи у школі, формування в учнів готовності до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності.

  На початку семінару заступник директора з виховної роботи Мирненської ЗОШ Зленко І.Ю. презентувала досвід роботи школи «Система роботи  навчального закладу  з профорієнтації школярів: плюси і мінуси» та ознайомила присутніх із практикою профорієнтаційного он-лайн тестування на веб-порталі «Моя кар’єра».

 Цікавим виявилось питання щодо проведення профорієнтаційних ігор. Своїми враженнями від участі у профорієнтаційному бізнес-турнірі учнівської молоді Київської області поділилась  Зленко Василина,  учениця 9 класу, фіналіст цієї гри. Учні 10 класу під керівництвом Грушецької О.І. показали інсценізацію «Живий каталог: професії майбутнього». Зацікавив учасників семінару і відеодайджест профорієнтаційного квесту учнів 9 класу  (класний керівник Вовк Т.П.).

      І про найцікавіше. Профорієнтація молоді є одним із головних пріоритетів соціальної політики МХП загалом і Старинської птахофабрики, зокрема. Тому завдяки тісній співпраці школи та керівництва птахофабрики, яке завжди нас підтримує і надає допомогу, під час екскурсії на СТОВ «Старинська птахофабрика» учасники профорієнтаційного заходу мали можливість побачити основні виробничі процеси цього підприємства. За організацію та проведення відвідування виробничих зон щиро вдячні директору птахофабрики Міщенко С.В., фахівцю зі зв’язків з громадськістю та пресою Арідовій С.Є., зоотехніку Глобі В.В., начальнику виробництва Антоновій О.Ю., майстру переробного цеху Антонову Я.М., директору Мирненської школи Похилю Т.Р. та педагогу-організатору Піріді Н.М.

 Обговорення практики профорієнтаційного виховання у навчальних закладах району, яке провела методист Бориспільського РМК Чигрин Т.В., стало підсумком нашої зустрічі.

  Дякуємо всім організаторам та учасникам цього заходу за співпрацю!

DSC_1462

DSC_1461

DSC_1460

Обговорення закрито.