40-річний ювілей Мирненської школи

40-річчя Мирненської школи зібрало багато поважних гостей – представників районної та сільської влади, колишніх та нинішніх випускників, учнів, батьків.  Адміністрація школи  підготовку до свята розпочала заздалегідь,  поновили шкільний музей про освіту на селі, для якого добирали фотографії, збирали цікаві історії з життя школи, робили все це з величезним ентузіазмом і любов’ю.  Привітати мирненців приїхали й колеги  Віктор Кравцов, начальник районного відділу освіти, директори шкіл з сусідніх сіл – Олександр Коломієць із Сошникова, Ігор Засенко з Любарець, Лариса Кравцова з Кірово. 

Яскравою сторінкою свята було вітання депутата районної ради, директора  «Старинської птахофабрики» Олександра Зубчука, як і його подарунки –   алея з саджанцями дерев і швидкісний Інтернет. Також Олександр Миколайович відзначив кращих учнів й педагогів з Мирного й сусідніх районів, на території яких розгорнуло діяльність його підприємство. Сільський голова Оксана Коваленко, яка навчалася та тривалий час працювала в школі, також разом зі щирими вітаннями вручила подарунок школі. Випускники багатьох років вітали іменинницю зі сцени, та особливим гостем була випускниця 1971 року  Марія Кравченко. Юлія Мартинова,  Оксана Рубаха, Олександр Бондар…. Хіба перелічиш усіх талановитих колишніх учнів Мирненської. Запросили до слова Валентина Сластьона, який зробив великий внесок у розвиток художньої самодіяльності села,соліста академічного державного ансамблю пісні й танцю міністерства внутрішніх справ України.

Здоровила й рідну Альма матер восьмикласниця Юлія Лупан, яку називають рекордсменкою у перемогах районного, обласного і всеукраїнського масштабу з української мови.

Пісенний дарунок був і від Миколи Халамая, місцевого композитора та поета.

 Наталія Дмитрівна Похиль

17 листопада 2011 р.

Обговорення закрито.