Міжнародний конкурс дитячого малюнку « МОЯ УКРАЇНА»

Асоціація «Uсraina CreAttiva» запрошує всіх бажаючих до участі в міжнародному конкурсі дитячого малюнку « МОЯ УКРАЇНА – UCRAЇNA MIA».

конкурс мал Укра Ыталыя

Моя Україна – це безкрайні лани пшениці, жовті соняшники, блакитне небо, тепле море, могутній Дніпро, чарівні гори та ліси, безмежні степи, міста та села, заводи, фабрики, шахти… Вишневий садочок біля хати, чорнобривці, бабусині вареники, лелека, який приніс тобі братика, або гарбуз, що отримав залицяльник від сусідської дівчини – це теж моя Україна! Найбільший у світі літак, гвинтокрил, перший супутник Землі, ракетний двигун та інші всесвітньо відомі відкриття, які були зроблені українцями; видатні постаті в історії країни, герої та звичайні люди – ваші рідні і друзі, військові, спортсмени, будівельники, вчителі, лікарі, люди, які живуть і працюють на землі твоїх пращурів – все це Україна!
Зобрази, що означає для тебе Україна, як ти уявляєш свою Батьківщину – рідну землю, яку українці душевно називають Ненькою! А може ти намалюєш свого песика чи улюблену кицю, яка спостерігає, як матуся співає тобі колискову? За допомогою малюнка познайом дітей всього світу з саме твоєю Україною.

До участі у Конкурсі на тему «МОЯ УКРАЇНА – UCRAЇNA MIA» запрошуються юні художники віком від 5 до 17 років включно. Щоб стати учасником конкурсу, потрібно створити малюнок на вказану тему, форматом А3 або А2. Творча робота (малюнок) може бути виконана у будь-якій техніці – олівцем, фарбами, фломастерами, пастеллю – як підкаже фантазія юному художникові. 
Кількість робіт від одного учасника не обмежена.
Переможців, котрих визначить професійне журі у складі українських та італійських художників та представника Посольства України в Італії за результатами Конкурсу, буде нагороджено подарунками.

В конкурсі можуть прийняти участь діти, які живуть в Італії, в Україні, а також в інших країнах світу.

Прийом художніх робіт триватиме з 10 жовтня по 01 грудня 2017 року.
Роботи можна надсилати по пошті або приносити особисто (з попереднім уточненням адреси та часу доставки в залежності від міста проживання). Доставити роботи з України в Рим допоможемо.

Конкурс проводиться за підтримки Посольства України в Італії.

Для розуміння правил участі – обов’язково прочитайте:
– Положення конкурсу
Для оформлення участі, обов’язково заповніть та надішліть нам:
– Заявку на участь у Конкурсі;

– Авторський договір про передачу виключних майнових прав на твір образотворчого мистецтва.

З повагою та побажаннями творчого натхнення,
Асоціація «Ucraina CreAttiva»

Якщо Вас цікавить додаткова інформація про Конкурс,
будь ласка, телефонуйте за номерами:

+39 366 467 00 25, 
+39 333 432 67 85

e-mail: ucreattiva@gmail.com
FB сторінка “Ucraina CreAttiva”

Обговорення закрито.