МК декупаж тарелі “Лаванда”

Виготовлення технікою декупаж тарелі «Лаванда»

Необхідні матеріали: DSC_0015
• Фарфорова тарілка
• Акрилові фарби
• Серветка з потрібним сюжетом
• Ножиці, пензлики, паралоновий спонжик
• Перламутр, декоративне золото
• Акриловий лак, клей ПВА
Технологічна послідовність виготовлення.
1. Перед початком роботи потрібно знежирити поверхню тарелі за допомогою миючого засобу для посуду, або протерти спиртом.
2. Ґрунтуємо білою акриловою фарбою середину тарілки за допомогою паралонового спонжика в два шари з просушуванням. Ближче до полів тарелі можна  фарбу нанести пучкою вказівного пальця, отримаємо доволі цікаву фактуру. Фарбою лілового відтінку покриваємо поля тарелі. Даємо фарбі висохнути.
Корисна інформація: прискорити висихання фарби можна застосувавши фен.

IMG_2051 IMG_2053

IMG_2054

3. Наклеюємо верхній шар серветки з сюжетом на центр тарілки . Спочатку починаючи від центру серветки за допомогою пензлика та клею ПВА розведеного з водою на 50% розгладжуємо сюжет. Після цього наносимо на всю поверхню сюжету пензлем клей ПВА. Сушимо.
Звертаємо увагу:щоб не залишилось повітря під серветкою.
4.Декоруємо поля тарілки жорсткою щіткою наносячи одне за одним, не чикаючи поки висохне, декоративне золото, перламутр, лілову фарбу. Край тарілки відтінити фарбою відповідного тону.

IMG_2055 IMG_2059  IMG_2058IMG_2057

DSC_0019IMG_2056

5.Після висихання покриваємо всю поверхню тарелі акриловим лаком на водній основі. В даній роботі застосовуємо лак глянцевий. Наступний шар лаку наносимо після повного висихання попереднього.
Звертаємо увагу. Перший раз наносимо лак розведений з водою на 50%. Шари лаку наносяться перпендикулярно один відносного одного (наприклад перший раз нанесли лак в напрямку згори в низ, другий з ліва на право іт.д.)

Готовий виріб при різному освітленні.

DSC_0030 DSC_0025

DSC_0016

Обговорення закрито.