Новорічна казка “Білосніжка та гноми”

Над програмою працювали:

сценаріст, звукорежисер – Зленко Ірина Юріївна,

режисер-постановник – Широконіс Руслана Володимирівна,

художній керівник – Піріді Наталія Миколаївна,

музичний керівник – Запорожченко Людмила Іванівна,

хореограф – Колодницька Анна Олександрівна,

оператор – Антоненко Анна,

робітники сцени – Верба Надія Григорівна,

                                    Осталецька Раїса Василівна,

організатори ігрової програми – Селінський Павло Владиславович,

                                                           Селінська Олександра Валеріївна.

slayd2slayd1

 

Дійові особи та виконавці:

Білосніжка – Орловська Надія,

Дід Мороз – Забродін Юрій Миколайович,

Снігуронька – Гороза Ліза,

Сорока – Зленко Василина,

Гноми –        Фрасоля Ангеліна,

                        Онищенко Каріна,

                        Чорноног Дмитро,

                        Назаренко Ангеліна,

                        Верба Андрій,

                        Сулима Данило,

                        Гріненко Марина,

Гномики (молодша група танцювального колективу) –

                        Жиглій Анастасія,

                        Білик Софія,

                        Гопкало Анна,

                        Лобко Олександр,

                        Кудрявцева Катерина,

                        Єршова ,

                        Сердюк Поліна,

                        Мазур Катерина,

                        Чередніченко Аліна,

                         Бондар Олена,

                         Марченко Анастасія,

                         Осталецька Софія,

                         Шевченко Анастасія,

                         Шушковська Крістіна,

                         Скляренко Поліна,

                          Микитюк,  

                          Онищенко

 

                       

Ведмідь –     Шелудько Ростислав,

Маша –         Анісімова Анна,

Танцювальний колектив (старша група) –

                        Форостянко Надія,

                        Корнієко Даша,

                        Почоменко Анастасія,

                        Ткачук Юлія,

                        Гороза Ліза,

                        Гороза Ліна,

                        Лютко Оксана,

                        Верба Олександра;

Пірати –       Жигадло Даша,

                        Кузнєцова Діана,

                        Білоус Даша,

                        Вакульчук Максим,

                        Симоненко Олександр,

                        Полєтаєв Артем,

                        Гріненко Серафім,

                        Осталецький Владислав,

                        Сичевський Олексій,

                        Тищенко Анна,

                        Чистова Лєра;

Лісові звірята –     Лоха Богдана,

                                    Запорожченко Ілля,

                                    Денисевич Роман,

                                    Осичанська Анна,

                                    Груба Ангеліна,

                                    Черевач Валерій,

                                    Губенко Ольга,

                                    Коваль Кароліна,

                                    Пахнюк Анастасія;

Казкові герої –       Школьна Каріна,

                                    Поліщук Максим,

                                    Кудик Максим,

                                    Краснопір Назар,

                                    Косолобов Вадим;

Сніжинки –              Кочубей Валерія,

                                    Скалій Даша,

                                    Скопінцева Анастасія,

                                    Стяжкіна Вікторія;

Сніжинки (середня група танцювального колективу) –

                                    Кузнєцова Діана,

                                    Слюсаренко Тетяна,

                                    Білоус Даша,

                                    Чистова Лєра,

                                    Гайдук Юлія,

                                    Божнюк Іванна,

                                    Кохановська Вікторія,

                                    Королюк Євгенія,

                                    Краснопір Крістіна,

                                    Сичевський Олексій,

                                    Краснопір Назар,

                                    Коваль Денис,

Іграшки –                  Малоштан Євгенія,

                                    Баришовець Софія,

                                    Литвинчук Владислав,

                                    Кочубей Вадим,

                                    Жигадло Назар,

                                    Міненко Таміла,

                                    Садовий Ярослав;

Півник –                    Литвинець Костянтин,

Курчата –                  Бондар Олена,

                                    Крутінь Катя,

                                    Кущук Віталій,

                                    Лисенко Олександра,

                                    Наритник Валерія,

                                    Бублик Даша,

                                    Яворська Мирослава;

Вокалісти –              Мацько Валерія,

                                    Божнюк Сергій,

                                    Гаврилюк Софія,

                                    Груба Віталіна,

                                    Булак Вероніка,

                                    Кишковська Катерина,

                                    Шеремет Каріна,

                                    Демкович Вікторія,

                                    Гайдук Юлія,

                                    Каменєва Ніколь,

                                    Дика Марина,

                                    Крупко Анастасія,

                                    Кузнєцова Діана.

 

 

 

 

 

Обговорення закрито.