ОБГРУНТУВАННЯ застосування переговорної процедури закупівлі

ОБГРУНТУВАННЯ

 застосування переговорної процедури закупівлі

1.Замовник:

      1.1. Найменування:  

     Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

        Бориспільської районної ради Київської області

      1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ:   22203287

      1.3. Місцезнаходження:

Київська область, Бориспільський район, с. Мирне,   вул. Леніна, 2,  08361

1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку, e – mail):

         Похиль Тарас Ростиславович,  директор школи,  Київська область, Бориспільський район,  с. Мирне,  вул. Леніна, 2, 0662804705, murneschool@ukr.net

1.5. Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення прозастосування переговорної процедури закупівлі : 16 лютого 2015 року                         2. Інформація про предмет закупівлі:

      2.1. Найменування предмета закупівлі: код 35.30.1 – пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води.

      2.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: відповідно до показників лічильнику, орієнтовно – 263,121 Гкал.

     2.3. Місце поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: школа,        вул. Леніна, 2, с. Мирне , Бориспільського району, Київської області.

    2.4. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: 01 березня – 31 грудня  2015  року включно.

 3. Інформація про учасника процедури  закупівлі:

3.1. Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові, фізичної особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРТЕПЛО КИЇВ»

3.2. Ідентифікаційний код/ реєстраційний номер облікової картки платника податків  : 38727744

3.3. Місцезнаходження юридичної особи або місце проживання/ реєстрації фізичної особи, телефон, телефакс, індекс:

01054 м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 18/24, тел/факс 0444820964.

4. Умова застосування переговорної процедури закупівлі :

 Відповідно до  п.3 ч.2 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме:  нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, які унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення процедури конкурсних торгів та до п.2 ч.2 ст. 39 даного Закону:  відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані певним постачальником (виконавцем), за відсутністю при цьому альтернативи.

 5. Причини та обставини, якими керувався замовник під час застосування переговорної процедури закупівлі:

      Для нормального забезпечення функціонування навчального закладу та дотримання санітарних норм, у зв’язку зі вступом в законну силу Закону України «Про здійснення державних закупівель», Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів на     2015 рік, необхідно заключити договір на поставку теплової енергії для опалення школи протягом березень – грудень 2015 року на загальну суму 376000,00 грн.         ( триста сімдесят шість тисяч гривень). Неукладання в подальшому договору на закупівлю теплової енергії може призвести до негативних соціальних процесів та небажаних наслідків, а також до створення загрози зриву опалювального сезону  в 2015 році, в разі не отримання теплопостачальною організацією авансу, необхідного для закупівлі палива.

     Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРТЕПЛО КИЇВ» здійснює постачання теплової енергії всім категоріям споживачів, в тому числі установам і організаціям, що фінансуються з державного та місцевого бюджетів, так як установлені котельні знаходяться на балансі ТОВ «УКРТЕПЛО КИЇВ». Враховуючи те, що немає альтернативи теплопостачання, комітет по конкурсним торгам на підставі п.2 част.2 ст. 39 та част.1 ст.2 вищевказаного закону прийняв рішення провести переговорну процедуру закупівлі.

    Відповідно до п.3, ч.2, ст..39 виникла нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, які унеможливлюють дотриманням строків для проведення процедур конкурсних торгів.

6. Документи, що підтверджують наявність умов  застосування переговорної процедури закупівлі:

– Копія протоколу засідання комітету з конкурсних торгів Мирненської ЗОШ       І-ІІІ ступенів щодо прийняття рішення  про застосування переговорної процедури закупівлі;

– Копія річного плану закупівель на 2015 рік;

– Копії установчих документів Товариства з обмеженою відповідальністю «УКРТЕПЛО КИЇВ».

 

 

Голова комітету з конкурсних торгів________________/Т.Р. Похиль/

                                                                        М.П.

16.02.2015

 

 

Обговорення закрито.