Олімпійський урок із чемпіоном

Сьогодні, 19 вересня, на завершення Олімпійського тижня, завітав до рідної школи її випускник – Шепель Сергій Іванович.
Цікавою та змістовною була зустріч із учнями. Сергій поділився своїми спогадами, як на перервах між уроками бігав на спортивний майданчик, щоб позайматися на перекладині та брусках. Він входив майже в усі шкільні спорткоманди, але найбільших успіхів добився як бігун-спринтер. Школу закінчив у 2000 році.
Другим захопленням Сергія були військові кінострічки, він міг переглядати їх годинами. Ще з тих часів йому запам’ятався вислів: «Є така професія – Батьківщину захищати». Він ніколи не сумнівався у виборі майбутньої професії. У 2000 році мрія його здійснилася – він склав Присягу на вірність українському народу у лавах курсантів факультет внутрішніх військ МВС України Київського інституту внутрішніх справ.
Під час навчання він здобув звання «Майстер спорту з боротьби Самбо».
З 2006 р. – почав виступати на Всеукраїнських змаганнях з пауерліфтингу, де стає чемпіоном та володарем кубка України.
З 2012 р. вийшов на міжнародний рівень і здобув звання «Майстер спорту України з пауерліфтингу». Володар кубка Європи і чемпіон світу в окремій вправі жим лежачи.
Рекордсмен України в правах зі згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги (57 раівз за 30 сек.) Цей результат було внесено до Національного реєстру рекордів України, зареєстрований в Книзі рекордів України.
У 2013 році він «бронзовий» призер чемпіонату світу з пауерліфтингу, у вправі жим лежачи.
2016 рік: ІІ місце на Кубку Світу з паеурліфтингу (8-9 жовтня 2016 року).
Перемога (І місце в окремій вправі жим лежачи) на Чемпіонаті Світу та звання «Майстер спорту міжнародного класу» (27 листопада 2016 року). Особиста вага – 98 кг, жим штанги вагою 190 кг.
Маючи такі заслуги, Сергій Іванович сьогодні, у військовому званні підполковника, обіймає посаду начальника фізичної підготовки та спорту Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної Гвардії України на малій Батьківщині в с. Старому Бориспільського району Київської області.
На завершення Сергій Іванович подякував учителям рідної школи за їхню працю, а учням побажав успіхів у навчанні та спортивному житті.

4

1

2

3

5

7

8

Обговорення закрито.