Профорієнтаційний урок для старшокласників

Який швидкоплинний час! Ось  ще тиждень – і весняні канікули, а там і остання чверть…

«Останній шкільний дзвінок – це мить, коли на ваші плечі ляже тягар великої відповідальності, а попереду – неминучі важливі зміни в житті. Ви мусите  вистояти, пережити цей тривожний час, а потім усе буде круто.

Справді все буде круто! Але для цього кожен  сам має обрати свій життєвий шлях! Як це зробити? Треба чітко знати, чого ви хочете! Ким ви хочете себе бачити, ким вас побачать рідні й друзі.

Обираючи професію і місце навчання, ви закладаєте фундамент свого подальшого розвитку», –  звернувся до старшокласників Мирненської школи студент Черкаського національного університету         ім. Богдана Хмельницького, майбутній вчитель фізики та астрономіі, Ашомка Віталій Васильович.

          Слід поспішати, адже 19 березня завершується реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року.

 У вигляді доступної презентації Віталій Васильович наочно продемонстрував, що для успішної реєстрації для участі у ЗНО необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального онлайн-сервісу, що функціонує на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

            Цього року учасник ЗНО може обрати не більше чотирьох навчальних предметів.

           Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи надсилаються особам, які проходять державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання за адресою навчального закладу, у якому вони навчаються, іншим категоріям – за адресою, вказаною під час реєстрації.

          Усунути причини відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних майбутні учасники ЗНО зможуть до 2 квітня 2018 року.

Внести зміни до реєстраційних даних можна за допомогою спеціального сервісу, який доступний на сайті УЦОЯО.

Для того щоб усунути причини відмови в реєстрації, необхідно повторно скористатися сервісом «Зареєструватися» та сформувати новий комплект документів.

              Закінчилася ця пізнавальна бесіда розповіддю майбутнього педагога про життя і навчання в університеті, про стипендію,  про гуртожиток, про переваги навчання саме на цьому факультеті.

            «Цей навчальний заклад має все необхідне для того, щоб здобути ґрунтовні знання, інтелектуально, морально, духовно збагатити себе в колі високоосвічених і толерантних викладачів та амбітної, веселої, всебічно розвиненої молоді»,- закінчив свою бесіду Віталій Васильович.

            Вибір за вами, випускники!

Класний керівник 10 класу Грушецька Олена Іванівна

10

11

12

13

Обговорення закрито.