Семінар-практикум вчителів фізичної культури

18 квітня 2018 року на базі Мирненської ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів фізичної культури з теми «Реалізація Концепції національно-патріотичного виховання засобами вивчення варіативних модулів «Спеціальна фізична підготовка», «Професійно-прикладна фізична підготовка», «Хортинг»». 
Під час практичної частини учасники семінару відвідали урок фізичної культури в 7 класі з легкої атлетики, який провів Орловський Григорій Іванович. На занятті, учням засобами кругового тренування в групах, було запропоновано проявити самостійність та компетентність в розвитку фізичних якостей, вміння провести підготовчу до виконання основних вправ. Діти вміло вправлялися в бігу на швидкість, проявляли свою спритність. Учні показали гарну теоретичну підготовку, про що свідчить їх впевнена діяльність при виконанні функцій керівників груп. Всі поставлені завдання були виконані на достатньому рівні, а деякі учні показали високий рівень швидкісної та швидкісно-силової підготовки.
В подальшій роботі семінарського заняття всі педагоги із задоволенням переглянули майстер клас керівника гуртка «Патріот» Іванківської ЗОШ Горшкова Аркадія Георгійовича. Сучасний Хортинг – це універсальна система змішаного єдиноборства, яка втілила в себе найбільш ефективні і дієві прийоми контактних єдиноборств і бойових мистецтв, заснована на славних традиціях козаків Запорізької Січі. Основне завдання хортингу – популяризація та підвищення ролі фізичної культури і спорту , патріотичне виховання , привчити дітей і юнацтво до здорового способу життя , відволікти їх увагу від шкідливих звичок , виховання особистості в дусі добропорядності , патріотизму та любові до своєї Батьківщини . Вихованці Аркадія Георгійовича продемонстрували присутнім свою вправність і вміння у сучасному національному бойовому мистецтві.
Разом з тим, Чорноус Оксана Василівна, методист районного методичного кабінету, ознайомила учасників семінару з особливостями впровадження оновленої програми з фізичної культури для 10-11 класів, яка набере чинності з 1 вересня 2018 року.
Учасники семінару висловили вдячність адміністрації школи та вчителю фізичної культури за продуктивний насичений семінар, який зацікавив, «запалив» ідеями.

1

3

4

5

6

7

8

9

10

2

11

12

13

14

15

16

17

Обговорення закрито.