Свято останнього дзвоника

 

Вітаємо учнів Мирненської школи – переможців предметних олімпіад, мовно-літературних, творчих  конкурсів, спортивних змагань районного та обласного етапів. Заслужені нагороди, грамоти та подяки, отримали на Святі останнього дзвоника педагоги та працівники школи за свою сумлінну працю, вчителі-предметники – за підготовку переможців предметних олімпіад. Щира Вам подяка та низький уклін!

Щиро дякуємо нашим партнерам, СТОВ “Старинській птахофабриці” та товариству “Агро-С”, за теплі вітання, за постійну надійну підтримку колектива нашої школи та за щедрі подарунки для учнів. Директор СПФ Міщенко Сергій Васильович презентував лінгафонне обладнання для кабінету іноземної мови. Керуючий відділенням “Веселинівка” Головач Олександр Сергійович та заступник директора Фастовець Ірина Леонідівна подарували м’ячі для спортивних занять. Сільському голові Коваленко Оксані Степанівні вдячні за оцінку роботи педагогічного колектива та дороговказ нашим випускникам. Сергію Васильовичу дякуємо за яскраві світлини та висвітлення подій шкільного життя у ЗМІ.

Вітаємо танцюристів колектива “Viva of dance” (керівник Колодницька Анна) із перемогою (ІІ місце) у районному огляді художньої самодіяльності. Дікуємо вам за натхненну творчість та яскравий флешмоб на Святі останнього дзвоника.

Обговорення закрито.