Тиждень зарубіжної літератури

          З 15 до 19 березня у  Мирненській школі був проведений Тиждень зарубіжної літератури. Учні подорожували сторінками улюблених книг, брали участь у конкурсах, вікторинах; багато цікавого дізналися про життя і творчість письменників, збагатилися знаннями про кращі твори зарубіжної літератури.      

Під час проведення заходів школярі продемонстрували творчі здібності, ерудицію, глибокі знання з предмета. Предметний тиждень був організований  вчителями зарубіжної літератури: Орловською Л.Р, Піріді Н.М, Ковальчук Т.М, учителем початкових класів Данилюк І.С.

Учні 6 класу разом зі своїм учителем Ковальчук Тетяною Миколаївною  підготували виставку-конкурс лепбуків.  Шевченко Н., Косолобов В., Осичанська А., Краснопір К., Скляренко П., Кіцован Г., Шушковська К. оформили лепбуки у креативній,  змістовній формі.

Учні 3Б класу переконали нас, що читати не лише корисно, але й модно, презентувавши свій власний лепбук «Читати модно завжди!». (Учитель Данилюк Ірина Сергіївна)

Дев’ятикласники презентували творчість єврейського письменника Шолом-Алейхема, чиє ім’я передвіщає нам: «Мир вам!». Шолом-Алейхем –  істинно народний письменник, художник, справжній поет, що є для свого часу, для своєї епохи своєрідним доказом, в якому відображаються промені життя, як в чистому джерелі – промені яскравого сонця… (Учитель Піріді Наталія Миколаївна)

Учні 10 класу здійснили мандрівку українськими шляхами  геніїв зарубіжної літератури  на позакласному заході «Україна в житті і творчості зарубіжних письменників». Долі всіх згаданих письменників переплелися з нашою чарівною країною.  І зірка кожного з цих людей, як колись, кришталево сяє, горить над полями, над лісами, над водами України. (Учитель Піріді Н.М.)

Розширили свій кругозір і п’ятикласники, взявши активну участь у подорожі по Країні Див разом з Алісою ЛьюЇса Керролла. Учні виготовляли лепбуки, малювали ілюстрації до твору, завершальним етапом була літературна гра за книгою «Аліса в Країні Див». Діти активно відповідали, влаштовували дискусії, обговорення,  байдужим не залишився жоден учень.

У літературній  грі  «Сторінками вивчених творів» зустрілися команди знавців  7А і 7Б класів. Швидкість, кмітливість, толерантність, наполегливість, азарт повністю заволоділи серцями семикласників. Перемогу здобули учні 7А класу. Також учні 7-х класів проявили логічне мислення, активність та ініціативність у виготовленні рекламних стінгазет «Читати чи не читати художню літературу – ось у чому питання?» та у презентації Літературного фотоквесту. (Учитель Орловська Л.Р.)

Загалом Тиждень зарубіжної літератури був  цікавим та пізнавальним. Варто зазначити, що завдяки таким заходам школярі починають краще готуватися до уроків, активніше беруть участь у бесідах з літератури, більше і, головне, якісніше читають, з підвищеним інтересом цікавляться новинками зарубіжної літератури. А художня література вчить нас бути добрими, щирими, розумними. Тому читайте, любі друзі, читайте! 

Рушай вперед! Вагатися ж не слід –

Набудеш вражень, досвіду, культури!

Адже перед тобою дивний світ

ЇЇ Величності Літератури!

Слайд1

Слайд2

Слайд3

Слайд4

Слайд5

Слайд6

Слайд7

Слайд8

Слайд9

Слайд10

Слайд11

Слайд12

Слайд13

Слайд14

Слайд15

Слайд16

Слайд17

Слайд18

Слайд19

Обговорення закрито.