Тур вихідного дня

Канікули. Цікаво пройшов тур вихідного дня для учнів 8-9 класів.

Старшокласники відвідали музей Кирилівську церкву – найдавнішу церкву Києва, пам’ятку архітектури та монументального малярства XII, XVII та XIX століть, скарбницю безцінних витворів мистецтва. Кирилівська церква входить до складу архітектурно-історичного заповідника «Софія Київська». Саме тут можна побачити деталі фресок XII ст., які вкривають стіни храму. Такої великої площі фресок  (750 квадратних метрів) немає в жодному із східно-слов’янських храмів. Величезну цінність має і мармуровий іконостас, ікони якого виконав Михайло Врубель  («Богоматір», «Христос», «Кирило» та «Афанасій»). Він написав для храму також фрески: «Зішестя Духа Святого», «Євхаристія», «В’їзд Христа в Єрусалим», «Благовіщеня», «Стрітення». Ці твори вважаються «лебединою піснею» великого художника… Змістовна, емоційна розповідь екскурсовода Сергія Іващенка дійсно зацікавила наших школярів.

1

2

3

 

Доторкнувшись поглядом і серцем до святинь Київської Русі, вже через півгодини (наче на «машині часу»!) учні потрапили у світ кіномистецтва – сучасний кінотеатр під назвою «Київська Русь». Приємні враження школярі отримали від пригодницького фільму «Складки часу», та ще й знову замислилися про важливість родинних стосунків і силу любові до рідних і близьких людей.

4

5

 

Продовженням теми батьківської любові, материнських почуттів і людської долі стала вистава за п’єсою О.Островського «Без вини винні», яку хлопці та дівчата подивилися у театрі юного глядача на Липках. Бездоганна гра акторів, декорації, костюми, танцювальні номери та театральні спецефекти – ось що надовго запам’ятається нашим театралам.

6

День видався насичений: подорож, корисна інформація, позитивні емоції та спілкування з друзями…

Обговорення закрито.