Урок екології у 2-му класі

Чому наша планета Земля так нещадно засмічена? Що робити, щоб жити в екологічно чистому довкіллі? Як сортувати і переробляти побутове сміття? Саме над цими питаннями, вже вкотре і по-дорослому, задумуються юні екологи 2-Б класу (класовод Тютюн Світлана Петрівна).

Вони ще восени організували у своєму класі екологічну акцію зі сортування сміття (3 сміттєві баки для різних побутових відходів). На цьому другокласники не зупинилися: вони вийшли на вулиці рідного села, щоб поспілкуватися з односельцями і взяти у них інтерв’ю, чи сортують люди вдома побутове сміття. Під час цих розмов діти дізналися, що мешканці села були б задоволені, якби на території  Мирного були встановлені баки для різних видів сміття, на що і просять звернути увагу депутатів та сільську раду.

7 березня учні запросили до себе на відкритий урок екології вчителів та дев’ятикласників, щоб показати, про що вони вже дізналися з питання утилізації сміття, навіть нагадали про Закон України «Про відходи», згідно якого з 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне. Також  маленькі екологи закликали гостей-старшокласників долучитися до акції зі збору використаних батарейок та пластикових кришок (для фінансування протезів для воїнів АТО). А дев’ятикласники замислилися над тим, що утилізація сміття – це ще і прибутковий бізнес.

1

3

2

4

5

7

6

8

Обговорення закрито.