“Круглий стіл” батьківського комітету школи та педколективу

Рішення «круглого столу»

батьківського комітету школи та педагогічного колективу

від 12 лютого 2018 року

Порядок денний:

  1. Співпраця батьківської громади та педагогічного колективу зі створення ефективного навчально-виховного простору у навчальному закладі.

Постановили:

  1. Інформацію ЗДВР Зленко І.Ю. про статус батьківських комітетів, згідно наказу МОН №1649 21.12.2017, прийняти до відома.

  2. Інформацію директора школи Похиля Т.Р. про особливості навчально-виховного процесу в навчальному закладі, ремонт даху шкільного приміщення та усунення недоліків цього ремонту прийняти до відома.

  3. З метою проведення якісного ремонту шкільних приміщень, запобігання негативних явищ та наслідків неякісної роботи ремонтних бригад створити ініціативну робочу групу з числа батьків та працівників навчального закладу для здійснення громадського контролю за проведенням ремонтних робіт.

  4. Кошти в розмірі 3000 (три тисячі) грн., залишені батьківському комітету школи будівельною бригадою, використати на придбання літератури для шкільної бібліотеки та посуду для їдальні школи.

  5. Ефективно використати можливості дистанційного навчання під час карантину (сайт школи, сторінка школи на Facebook, Google+ та ін.).

  6. Продовжити і посилити співпрацю батьків і педагогічного колективу з проведення правової профілактичної роботи щодо запобігання насильства серед учнів у навчальний час та за межами школи. У разі необхідності звертатися до груп швидкого реагування патрульної служби СТОВ «Старинська птахофабрика».

Голова БК школи                                  Н.С. Шелудько

Директор школи                                   Т. Р. Похиль

Секретар                                                І. В. Капаєва

Обговорення закрито.